Biz Kimiz?

Hakkımızda

Key Coaching ile anahtar sende!

Key Coaching Academy, koçluğun etik ve standartlarına bağlı kalarak bilimsel temeller üzerine oturttuğu eğitimlerini uluslararası alanda kabul ettirmiş bir kurum olarak hizmet etmektedir. Bu kapsamda ülkemizin lider kişi, kurum ve kuruluşları ile işbirliği içerisinde bulunmakta ve ülkemiz genelinde profesyonel eğitim ve seminer programları düzenlemektedir. Koçluk mesleğinin toplumun ayrılmaz bir parçası haline gelmesini sağlama yolunda çalışmaktadır.

Bilimsel methodlara bağlı kalarak, çeşitli bilinçaltı yöntemlerini de kullanıp, farkındalıklarla dolu, istediğiniz ve dilediğinizi bulma yolunda her şeyin üstesinden gelinebileceğini savunmaktadır. Koçluk odağında bireylerin kişisel ve yönetsel gelişim becerilerini koçluk becerileri ile destekleyerek, potansiyellerini performansa dönüştürmeyi amaçlıyoruz. kurum ve bireylerin ihtiyaçlarına özel koçluk temelli eğitim ve seans hizmetleri ile sahip olduğu ilke ve değerleriyle yaşamın tüm alanlarında pozitif etki oluşturacak ve hayatınıza değer katacak eğitim modeli sunmaktadır.

Tüm dünyada koçluk mesleğine belli bir kalite standardı getirmeyi amaçlayan ICF; tüm Dünyada geçerli olan Temel Koçluk Yetkinliklerini tanımlamıştır. Koç eğitim programları için kurallar ve standartlar oluşturmuştur ve eğitimlerin bu standartlar uyarınca ünvanlanmasını sağlayan bir sistem geliştirmiştir.